*اخبار موسی کلیم الله*علام شماره کارت جهت واریز کمک های مردمی برای ساخت سریال

فرج الله سلحشور در گفتگو با تبیان پیرامون سریال حضرت موسی گفت: پس از سریال‌های قرآنی «یوسف پیامبر(ع)» و « اصحاب کهف» به لطف خداوند و یاری ده ها تن از بزرگان دین و هنرتوفیق نگارش متن سریال موسی کلیم‌الله را یافتم. نگارش و ساخت این سریال به سفارش و تأکید مقام معظم رهبری و یک حرکت فرهنگی در سال فرهنگ است. برای ساخت این سریال تلاش بسیار کردم اما موفق به جذب بودجه نشدم.

کارگردان یوسف پیامبر در ادامه افزود : به هدایت و عنایت خداوند بر آن شدم که این مجموعه عظیم را با کمک‌های مردمی بسازم. لذا به محضر مردم شریف ایران، مسلمانان و مردم دیگر نقاط دنیا عرض می‌کنم اگر تاکنون توانسته‌ام با آثار خود رضایت شما را فراهم کنم و اگر بنده را لایق می‌دانید و مایلید که سریال 72 قسمتی « موسی کلیم الله» را با کیفیتی بهتر از یوسف پیامبر و اصحاب کهف برایتان بسازم یاریم کنید. این سریال افشای چهارهزار سال تاریخ ننگین بنی‌اسرائیل و پاسخی دندان ‌شکن به جنایات آمریکا و صهیونیسم، و منبعی عظیم جهت هدایت و ارشاد انسانها به سوی خداوند می باشد.

وی در پایان در ارتباط با نحوه کمک مردم اضافه کرد: بودجه کلان این سریال عظیم نیاز به عزم و اراده و‌ حمایت همگانی دارد.امیدواریم در حد وسع خویش در انجام این خیر کثیر و افروختن این چراغ هدایت ما را یاری کنید.برای کمک به این سریال مردم می توانند  به شماره حساب 0108340390001 بانک ملی شعبه ولایت و یا شماره کارت  6037991899516383واریز کنند.

منبع

منبع دیگر

/ 0 نظر / 119 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.